18/02/2021
10:00 - 11:15
online
Prague,
Loading Map....

Description

BCC member, Corporate Travel Agency, introduces unique games as an effective interactive tool for the development of various skills, revealing a new perspective on the professional and personal life and finding ways to maximize your potential and achieve your dream goals.

This event will be held in Czech

Online herní instrumenty pro osobní a firemní rozvoj

Online deskové hry jsou efektivní interaktivní nástroj pro rozvoj nejrůznějších dovedností, odkrývání nového pohledu na profesní i osobní život a hledání cest, jak maximalizovat svůj potenciál a dosáhnout vysněných cílů. Pomáhají také zvýšit produktivitu společnosti a vytvořit stabilní prostředí uvnitř pracovních týmů. Jejich síla spočívá mj. v navození pocitu bezpečí – formát hry je zábava. I když se dotýkáme vážných témat, pracujeme hluboko, řešíme složité strategie, dalece překračujeme komfortní zónu. Připojte se k online webináři, během kterého vám člen BCC, Corporate Travel Agency, představí několik online her.

Součástí webináře bude také možnost vyzkoušet si hru Networker Online, která je zaměřená na trénink komunikačních dovedností.

Všechny hry je možné hrát prezenčně a online a jsou dostupné také v angličtině.

Účast je zdarma, registrujte se pomocí formuláře níže

Report