12/12/2019
17:30 - 19:30
Registration at 17:15
Eschola v.o.s.
Spartakovců 6014/3, Ostrava
Loading Map....

Description

Vážení milí bývalí, současní nebo doufám budoucí účastníci Equilibria,

Dovolte mi, abychom Vás jménem Marcely Černochové, ředitelky Britské obchodní komory (BCC) v České republice, pozvali na první setkání s „My story“. Toto setkání s inspirativním řečníkem je součástí programu Equilibrium, který vznikl pod záštitou BCC a jehož prvotním cílem je podpora žen v jejich osobním i kariérním rozvoji. Jak vyplývá z výše uvedeného,  „My story“ pořádáme, abychom Vás inspirovali, ale také, abychom Vám umožnili  se potkat, popovídat, vyměnit zkušenosti… Prostě zažít příjemný podvečer.

Našim inspirativním hostem nyní bude pan Zdeněk Michálek, člověk, který od svých skautských let ušel kus cesty a učil se od těch nejlepších. Profesně začínal v akciové společnosti TATRA Kopřivnice jako referent zlepšovacích návrhů, byl vedoucím odboru průmyslového vlastnictví a informací a stal se Evropským patentovým zástupcem. Pracoval s Američany v office of the chairman i jako ředitel závodu vyrábějícího vozidla T 613.Posléze založil moravskou pobočku Institutu svazu průmyslu a následně vlastní poradenskou a vzdělávací společnost HM PARTNERS, kterou vede dodnes. Vedle toho je aktívním rotariánem, past guvernérem Rotary distriktu 2240 pro Českou a Slovenskou republiku, současným prezidentem Rotary klubu Frýdek Místek a Kopřivnice a předsedou Evropského fellowshipu skautujících rotariánů.

Na jeho povídání na téma „Moje cesta za štěstím aneb hledání rovnováhy v práci i životě“ se můžete těšit ve čtvrtek 12.12.2019 v 17:30 v prostorách Escholy, Spartakovců 6014/3,  Ostrava-Poruba.

Svou účast, prosím, potvrďte do úterý 10.12. 2019 na email: tereza.canova@britcham.cz . Aktivní účastníci mohou svou registraci provést přes webové stránky BCC.

Moc se na Vás těší

Hana Hoblíková a Adam Wojtovič

Report