25/02/2020
16:30 - 18:30
Registration at 16:15
BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno
Husova 200/16, Brno
Loading Map....

Description

Vážení přátelé Equilibria,

 

zveme Vás na akci My Story se Zuzanou Spurnou, která se uskuteční v rámci cyklu inspirativních přednášek My Story programu Equilibrium, Britské obchodní komory. Program Equilibirum je roční mentoringový program, který podporuje ženy v businessu a jejich kariérním růstu. Více informací o programu zde.

Zuzana Spurná

PhDr. Zuzana Spurná, Ph.D. je klinický psycholog a psychoterapeut, od roku 1998 působí ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, kde je od roku 2008 primářem Oddělení klinické psychologie. Specializuje se na individuální psychoterapii dospělých s psychosomatickými obtížemi. Absolvovala psychoterapeutický výcvik se zahraničními lektory z Německa a Švýcarska. Dlouhodobě se věnovala onkologickým pacientům a pacientským organizacím. V rámci doktorského výzkumu se zaměřila na kvalitu života lékařů pracujících na onkologii. V letech 2002-2011 přednášela a garantovala na Masarykově univerzitě výuku klinické psychologie.

Pro brněnskou televizi BTV natočila se svými pacienty desetidílný seriál o psychoterapii. Dlouhodobě vystupuje v regionálních i celostátních médiích, byla hostem pořadu ČT „Osobnost před půlnocí.“

V roce 2012 otevřela soukromou ambulanci v centru Brna, kde se kromě individuální psychoterapie věnuje též manažerskému koučinku a firemnímu poradenství v oblasti péče o lidské zdroje. Má zkušenosti s psychologickým vzděláváním managementu i s analytickými projekty. V minulosti spolupracovala s firmami EON, Pfizer, Zentiva, Hyundai, Siemens, Liebherr, Hartmann-Rico, a dalšími.

 

Partnerem akce je Best Western Premier Hotel Brno.

 

 

 

 

 

 

 

Tato akce se koná v českém jazyce.

Na akci se je třeba registrovat. Registrace níže nebo přes email info@britcham.cz

 

Refreshment is included.

Report