27/01/2021
16:00 - 17:30
online
Ostrava, Ostrava
Loading Map....

Description

Vážení přátelé,

 

dovolte mi vás pozvat na My Story s Ilonou Urbanovou, která se uskuteční 27. ledna 2021 od 16 do 17.30 hodin.

Akce se uskuteční pod záštitou paní Hany Hoblíkové a pana Adama Wojtoviče, regionálních koordinátorů ostravské větve Equilibria.

Jelikož je po akci naplánován networking pro ostravskou skupinu mentorů a mentees, je tato pozvánka na akci právě pro všechny z Equilibrium – Ostrava. Tato akce se uskuteční v českém jazyce.

 

Ilona Urbanová

 

Ilona Urbanová pochází z Moravskoslezského kraje a zde také zahájila svou profesní dráhu. Jen několik málo měsíců po sametové revoluci stála u zrodu první soukromé jazykové školy v tehdejším Československu. Největší vliv na její kariéru měla spolupráce s mnoha skvělými pedagogy, kteří přijížděli do Ostravy učit angličtinu.

Díky těmto kontaktům v průběhu devadesátých let navštívila mnoho vynikajících škol jak v Evropě, tak v USA, což jí inspirovalo k založení gymnázia s rozšířenou výukou jazyků Beskydy Mountain Academy. Další profesní kroky vedly Ilonu do sféry firemního prostředí, kde více než 15 let pracovala na pozici personální ředitelky pro významné české i zahraniční společnosti.

Před dvěma lety se vrátila zpět do oblasti školství, kdy přijala nabídku řídit neziskovou organizaci Pomáháme školám k úspěchu. Ta je součástí filantropických projektů Nadace The Kellner Family Foundation se zaměřením na zlepšování výuky ve státních základních školách.  Ilona také mnoho let působí jako lektorka a mentorka. V současné době si rozšiřuje vzdělání v oblasti systemické psychoterapie.

 

Tato akce se uskuteční v českém jazyce.

Report