18/01/2018
09:30 - 22:00
Registration at 09:00
Krajský úřad Moravskoslezského kraje
28. října 117, Ostrava
Loading Map....

Description

Máte zájem posílit své obchodní kontakty, investovat v Moravskoslezském kraji nebo se potkat s místními podnikateli? Pak je tato akce určena právě pro vás.

Britská obchodní komora si Vás dovoluje pozvat na Britský den v Moravskoslezském kraji, který se koná pod záštitou Iva Vondráka, hejtmana Moravskoslezského kraje, a Tomáše Macury, primátora města Ostravy.

Setkání se zúčastní vybraní členové Britské obchodní komory, zástupci britské ambasády, zahraničních firem a významných společností ve Vašem regionu.

Během dopolední přednáškové části budou představeny náměty pro zlepšení a zefektivnění podnikání a ukázky realizovaných projektů v různém podnikatelském prostředí. Představíme trh Velké Británie coby přední evropské ekonomiky a rovněž aktivity Britské obchodní komory v ČR pro podporu exportu českých firem na britský trh.

Od 18.30 bude následovat večerní recepce v autosalonu Best of British Cars (Vratimovská 34, Ostrava), během kterého si budete moci vychutnat whisky, tradiční britské občerstvení a stylovou hudbu.

Chtěli byste se na Britském dni podělit o své podnikatelské zkušenosti a nápady nebo byste se chtěli stát partnery této akce? Kontaktujte Silvii Bušniakovou – silvia.busniakova@britcham.cz


British Days are educational and networking events organised by the British Chamber of Commerce together with the British Embassy Prague – Department for International Trade and regional municipalities. The purpose of these events is a form of outreach used to encourage local businesses as well as to promote the activities of the BCC in the regions.

Report