18/01/2018
09:30 - 22:00
Registration at 09:00
Krajský úřad Moravskoslezského kraje
28. října 117, Ostrava
Loading Map....

Description

Máte zájem posílit své obchodní kontakty, investovat v Moravskoslezském kraji nebo se potkat s místními podnikateli? Pak je tato akce určena právě pro vás.

Britská obchodní komora si Vás dovoluje pozvat na Britský den v Moravskoslezském kraji, který se koná pod záštitou Iva Vondráka, hejtmana Moravskoslezského kraje, a Tomáše Macury, primátora města Ostravy.

Setkání se zúčastní vybraní členové Britské obchodní komory, zástupci britské ambasády, zahraničních firem a významných společností ve Vašem regionu.

Během dopolední přednáškové části budou představeny náměty pro zlepšení a zefektivnění podnikání a ukázky realizovaných projeků v různém podnikatelském prostředí. Představíme trh Velké Británie coby přední evropské ekonomiky a rovněž aktivity Britské obchodní komory v ČR pro podporu exportu českých firem na britský trh.

Od 18.30 bude následovat večerní recepce v autosalonu Best of British Cars (Vratimovská 34, Ostrava), během kterého si budete moci vychutnat whisky, tradiční britské občerstvení a stylovou živou hudbu.

Chtěli byste se na Britském dni podělit o své podnikatelské zkušenosti a nápady nebo byste se chtěli stát partnery této akce? Kontaktujte Silvii Bušniakovou – silvia.busniakova@britcham.cz


British Days are educational and networking events organised by British Chamber of Commerce together with British Embassy Prague – Department for International Trade and regional municipalities. The purpose of the event is to encourage local businesses and promote BCC activities in the regions.

 

Attendance fee

Ticket Type Spaces
denní a večerní část (zdarma)
denní část (zdarma)
večerní část (zdarma)

To register for an event, you must log in or fill in the sign-up form as it will make your next registration easier. If you have any problems with the registration, please contact Pavel Fara at pavel.fara@britcham.cz


Please note that your registration is binding. Cancellation can be made free of charge 3 days prior to the event, thereafter you will be charged 100 % of the attendance fee.

Are you interested in being a partner or sponsor of the British Day? Contact Silvia Bušniaková – silvia.busniakova@britcham.cz