22/11/2018
15:00 - 21:30
Registration at 14:30
Hotel Courtyard by Marriott Brno
Holandská 12, Brno
Loading Map....

Description

Připravili jsme zcela nový koncept tematicky zaměřených Britských dnů v regionech, na kterých vám představíme aktuální trendy v jednotlivých segmentech businessu.

Britský den v Jihomoravském kraji zaměřený na Sales Skills

Během odpolední části pečlivě vybraní experti z oboru vystoupí s přednáškami, ve kterých představí způsoby úspěšné komunikace se zákazníky, moderní obchodní nástroje a taktiky prodejních a prezentačních dovedností. Mimo jiné britské dny přinášejí možnost navázání obchodních kontaktů s nejúspěšnějšími společnostmi v oborech, vybranými členy Britské obchodní komory, zahraničními firmami a významnými společnostmi z regionu.

V 19 hodin začíná slavnostní networkingová recepce v showroomu autosalónu Renocar (Řípská 5c, Brno – Slatina). Doprava hostů na večerní recepci bude zajištěna autobusem.

Registrujte se zde nebo pomocí formuláře níže, účast na Britském dni je zdarma.

Záštitu Britskému dni v Jihomoravském kraji udělili britský velvyslanec v ČR Nick Archer, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek a primátor města Brna Petr Vokřál.

Chtěli byste se na Britském dni podělit o své podnikatelské zkušenosti a nápady nebo byste se chtěli stát partnery této akce? Kontaktujte Silvii Bušniakovou – silvia.busniakova@britcham.cz

 Rezervujte si pokoj v hotelu Courtyard by Marriott za speciální cenu 2 400 Kč na osobu.


The British Day in the South Moravian Region will be dedicated to the topic of Sales Skills. During the afternoon, selected experts from the field will present lectures presenting ways to communicate successfully with customers, modern business tools and tactics of sales and presentation skills. British day offers the opportunity to establish business contacts with the most successful companies in the fields, selected members of the British Chamber of Commerce, foreign companies, and major companies from the region.

A gala evening reception will be held in the car showroom of Renocar from 7:00 pm (Řípská 5c, Brno – Slatina)

The British Days are educational and networking events organised by the British Chamber of Commerce together in cooperation with the British Embassy in Prague and regional municipalities. The purpose of these events is a form of outreach used to encourage local businesses as well as to promote the activities of the BCC in the regions.

This event will be held in Czech language.

Book your stay at Courtyard by Marriott for a group rate 2400 CZK per night

Report