25/05/2016
09:30 - 14:30
Technologické inovační centrum
Vavrečkova 5262 , Zlín
Loading Map....

Description

Report

British Days are educational and networking events organized by British Chamber of Commerce together with UKTI and regional municipalities. The purpose of the event is to encourage local small and medium businesses and promote BCC activities in the regions. British Days in the regions are held mainly in Czech language on request of local entrepreneurs and visitors of the event. We are very happy to give more details about the event to English speakers. Don´t hesitate to contact Petr Souček (petr.soucek@britcham.cz).

Britská obchodní komora v České republice za podpory Krajské hospodářské komory Zlínského kraje, Technologického inovačního centra s.r.o. a Oddělení obchodu a investic Britského velvyslanectví (UK Trade & Investment) uspořádají

BRITSKÝ DEN VE ZLÍNĚ

Hlavním cílem Britského dne ve Zlíně je setkání představitelů malých a středních podniků, během něhož bude formou prezentací a diskuzí představen trh Velké Británie coby přední evropské ekonomiky. Součástí programu bude i prezentace aktivit Britské obchodní komory v ČR pro podporu exportu českých firem na britský trh a rovněž zde zazní některé praktické příspěvky z podnikatelské sféry, jež mají za cíl zlepšit a zefektivnit podnikání malých a středních podniků.

Po skončení přednáškové části, prosím, přijměte naše pozvání k neformálnímu networkingu nad číší vína.