12/10/2017
09:30 - 22:00
Registration at 09:00
Krajský úřad Jihočeského kraje, Kruhový sál
U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice
Loading Map....

Description

Máte zájem posílit své obchodní kontakty nebo investovat v regionu jižních Čech nebo se potkat s místními podnikateli? Pak je tato akce určena právě pro vás.

Cílem Britského dne je nabídnout pozvaným malým a středním podnikům zajímavé náměty pro zlepšení a zefektivnění jejich podnikání a to formou prezentací, diskuzí či ukázek realizovaných projeků v různém podnikatelském prostředí. Dále je naším zájmem představit trh Velké Británie coby přední evropské ekonomiky a rovněž i představit aktivity Britské obchodní komory v ČR.

Chtěli byste se na Britském dni podělit o své podnikatelské zkušenosti a nápady nebo byste se chtěli stát partnery této akce? Kontaktujte Silvii Bušniakovou – silvia.busniakova@britcham.cz

Po skončení denní přednáškové části akce bude od 19.30 h následovat večerní business mixer v historických prostorách radnice v Českých Budějovicích (nám. Přemysla Otakara II. č.p. 1).

British Days are educational and networking events organised by British Chamber of Commerce together with British Embassy Prague – Department for International Trade and regional municipalities. The purpose of the event is to encourage local businesses and promote BCC activities in the regions.

Report